Kontakt Taxi Kołobrzeg , Taxi Grzybowo , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Dźwirzyno, Taxi Sianożęty , Taxi Rogowo
Kontakt Taxi Kołobrzeg

Kontakt – Naciśnij ikonkę i Zamów Taxi Kołobrzeg

Pytania , Uwagi – zapraszamy do kontaktu:

Jeśli macie Państwo pytania lub uwagi to prosimy o kontakt z Taxi Kołobrzeg poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej , w tytule wiadomości prosimy wpisać słowo ” pytanie” lub „uwaga ” .Bardzo chętnie zapoznamy się z Państwa opiniami gdyż z pewnością pozwoli nam na usprawnienie świadczonych przez nas usług.

W  sprawie reklamacji prosimy o kontakt tylko poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej , w tytule wiadomości prosimy wpisać słowo ” Reklamacja”. Przyjmujemy tylko i wyłącznie reklamacje potwierdzone paragonem z odbytego kursu , który prosimy załączyć jako zdjęcie w przesłanej przez Państwa wiadomości.

W sprawie Współpracy :

Jeśli jesteście Państwo właścicielami firmy i Szukacie nowych możliwości promocji dla swojego przedsięwzięcia to Taxi Kołobrzeg serdecznie zaprasza do współpracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej.

W tytule wiadomości prosimy wpisać słowo ” Współpraca”.

Numery telefonów do zamawiania Taxi Kołobrzeg :

    530 856 856  / 530 358 358 / 

  (94) 19 777

Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę , świadcząc usługi przewozowe   osób na Terenie miasta Kołobrzeg , Ustronie Morskie , Grzybowo , Dźwirzyno, Sianożęty  i gdzie sobie tylko Państwo zażyczą zawsze  za najniższą cenę  w mieście , oczywiście udzielając  Rabaty  również dla Turystów.

Formularz kontaktowy Taxi Kołobrzeg: Kontakt w każdej sprawie.

  Wyjazd za miasto.

  Jeśli planujecie Państwo wyjazd za miasto , a nie posiadacie własnego środka transportu to zapraszamy do kontaktu. Bardzo chętnie udzielimy Państwu wyczerpującej informacji o cenie za wyżej wymieniony kurs.

  Stały Rabat  10% w Taxi Kołobrzeg otrzymują wszyscy Klienci  , którzy  mają wykonane min 11 kursów , a rabat 15% otrzymują Klienci , którzy mają wykonane min 500 kursów oraz dodana zostaje ranga KLIENT VIP.

  Posiadamy również 5% rabatu dla wszystkich Turystów , którzy posiadają Kartę Turysty Sigma Taxi . Kartę Turysty można pobrać w każdej taksówce Sigma Taxi .

  Aplikacja Taxi Kołobrzeg

  Aplikacja Taxi Kołobrzeg to bezpłatny program na Smartfony służący do zmawiania taksówek z korporacji Taxi Kołobrzeg. Jest to pierwsza w 100 % mobilna aplikacja służąca do zamawiania taksówek w Kołobrzegu i jest to nowoczesne narzędzie , które łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Aplikacja Taxi Kołobrzeg udostępnia wyłącznie korporacyjne taksówki i gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi realizowanej przez licencjonowanego taksówkarza. Zamawianie taksówek nigdy wcześniej nie było tak intuicyjne , łatwe i szybkie.

  Dezynfekcja w Taxi Kołobrzeg

  Dbając o zdrowie Klientów oraz Kierowców Taxi Kołobrzeg , regularnie wykonuje dezynfekcję wszystkich jeżdżących pod naszym szyldem  taksówek. W pojazdach nałożone zostały powłoki fotokatalityczne , które pod wpływem światła usuwają wszelkie bakterie oraz wirusy , a  kierowcy  wyposażeni zostali również w sterylizatory UV-C do dezynfekcji telefonów ,okularów itp. Ze sterylizatorów mogą Państwo nieodpłatnie skorzystać w trakcie wykonywania kursu. . Usługę dezynfekcji naszych pojazdów wykonuje  tradycyjnie firma www.ozon-tech.pl 

  Praca w Taxi Kołobrzeg

  Rejony Dojazdów Taxi Kołobrzeg

  Taxi Dźwirzyno , Taxi Ustronie Morskie , Taxi Grzybowo , Taxi Rogowo , Taxi Sianożęty , Taxi Gąski , Taxi Mrzeżyno